تبلیغات
شبکه های کامپیوتری - بازی رایانه ای خود را قابل حمل کنید + عکس

بازی رایانه ای خود را قابل حمل کنید + عکس

 

نوشته شده توسط:مهدی قبادی

بازی رایانه ای خود را قابل حمل کنید + عکس

شرکتی رایانه ای برای افرادی که می خواهند از کارایی های یک رایانه خانگی در قالب بازی های قابل حمل استفاده کنند، راه حلی ارائه کرده که می توان با استفاده از آن تمامی بازی های رایانه ای تحت وندوز ۷ را به بازی هایی قابل حمل تبدیل کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، بازی های قابل حمل بخشی بزرگ از بازار بازی های رایانه ای را به خود جذب کرده اند اما محدوده کارایی بازی هایی که برای اجرای آنها به رایانه های خانگی نیاز است به اندازه ای وسعت دارد که جایگزین کردن آنها با استفاده از بازی های قابل حمل بسیار دشوار است.

با توجه به این برتری بازی های رایانه ای غیر قابل حمل، شرکت Razor نمونه نمایشی بازی را در نمایشگاه الکترونیکهای مصرفی رونمایی کرده است که Switchblade نام دارد، بازی که قابلیتهای بازی های رایانه ای خانگی را به ابزاری قابل حمل انتقال داده است.

یکی از برتری ها و در عین حال دشواری های بازی های رایانه ای خانگی، نیاز کاربر به ماوس و صفحه کلید رایانه است، پدیده ای که Razor با استفاده از صفحه کلید لمسی فعالی که می توان کاربردهای آن را بر اساس بازی انتخابی، تغییر داد، آن را متحول کرده است.

این کارایی به واسطه استفاده از کلیدهای شفاف بر روی یک صفحه LCD به وجود آمده است، به این معنی که کلیدها هم می توانند نشانه های مربوط به بازی را نمایش دهند و هم می توانند حروف و اعداد را به نمایش بگذارند.

از سویی دیگر به منظور جایگزین کردن ماوس این بازی از صفحه ای فوق حساس چند لمسی برخوردار است و در عین حال برای افرادی که ترجیح می دهند از یک ماوس استفاده کنند، پورت USB برای اتصال آن در نظر گرفته شده است.

Razor در عین حال از پورتهای هدفن، میکروفن و مینی HDMI نیز برخوردار است تا در صورت تمایل کاربر، بتوان بازی را بر روی نمایشگری بزرگتر نمایش داد.

بر اساس گزارش گیزمگ، پردازشگر این بازی قابل حمل اتم اینتل بوده و ویژه تمامی بازی های تحت ویندوز ۷ طراحی شده است. همچنین این بازی از توانایی اتصال وای فای و ۳G نیز برخوردار است و ابعادی برابر ۱۷۲ در ۱۱۵ در ۲۵ میلیمتر دارد.

Edmodo - شبکه اجتماعی ویژه معلمان و دانش آموزان شنبه 26 شهریور 1390
صدور مجوز تولید 4 بازی رایانه‌ای شنبه 26 شهریور 1390
با قابلیت‌های جدید و متنوع کار با بلاگر آسان می‌شود شنبه 26 شهریور 1390
گوگل 13 ساله شد شنبه 26 شهریور 1390
گوگل، فیسبوک بالاترین بازدید کننده در ژوئن ۲۰۱۱ در آمریکا شنبه 26 شهریور 1390
بدون اسم واقعی از گوگل پلاس استفاده نکنید شنبه 26 شهریور 1390
انتشار 134 هزار سند محرمانه جدید در ویکی‌لیکس شنبه 26 شهریور 1390
دو قابلیت جدید فیسبوک در زمینه تصاویر شنبه 26 شهریور 1390
ارایه فیلترینگ یكپارچه به ISPها شنبه 26 شهریور 1390
معرفی ویندوز ۸ شنبه 26 شهریور 1390
جدیدترین آمار مشتركان تلفن‌همراه در ایران شنبه 26 شهریور 1390
الکامپ امسال را به سازمان نظام صنفی رایانه‌ای نمی‌دهند شنبه 26 شهریور 1390
الكامپ 17 به سازمان نظام صنفی رایانه‌ای نرسید شنبه 26 شهریور 1390
هشدار آلمان به فیس بوك در مورد قابلیت تشخیص چهره چهارشنبه 19 مرداد 1390
مایكروسافت این هفته ۱۳ وصله امنیتی ارائه می دهد چهارشنبه 19 مرداد 1390
لیست آخرین پستها